referanslarımız
 
"Güven Kimyamızda var"
ALDEBARAN, ticari faaliyetleri itibariyle endüstriyel sektördeki geçmişi 1992 yılına dayanır. 1998 yılında bugünkü şirket yapılanmasını tamamlayarak, su şartlandırma kimyasalları satışı ve satış sonrası müşteri desteği için tam hizmete başlamıştır.
.
12 senedir sektörde kesintisiz ve güvenle yerini almıştır. Bu alanda özellikle buhar kazanları ve soğutma sistemlerinde kullanılmak üzere organik bazlı polyamin teknolojisini benimsemiştir. Bu sektörün tamamlayıcı hizmetlerinden filtrasyon, yumuşatma ürünleri ve reverse ozmosis cihazlarının satışı ve kurulumunu gerçekleştirmektedir. Ayrıca su sitemlerinde çeşitli parametreleri ölçmek için bir çok markada ve tiplerde ölçüm yapan cihazları ve ekipmanlarının satış hizmeti verilmektedir.
Mevcut ürünlerin yanında endüstriyel işletmelerde kullanılmak üzere; santrüfüj pompalar, dozaj pompaları vakum pompaları ve blower gibi çeşitli kapasitelerde cihazlar ürün gamında mevcuttur. Özellikle bölgemizde temsilciliğini üstlendiğimiz SOLENIS markalı su şartlandırma kimyasalları ile öncelikle değerli müşterilerimizin memnuniyetini esas almakla beraber, düşük maliyet, verimli çalışma ve tüketimde tasarruf ilkelerini de gözetiyoruz.

 


Referanslarımız hakkında daha geniş bilgiyi 0224 573 02 90
numaralı telefondan alabilirsiniz.