HOME
.Hakkımızda .Ürünler .Destek .Hizmetlerimiz .İletişim .Anasayfa
.Microphones  
.Headphones  
.Download  
.Glossary  
.Tips & Tricks  
.Technology  
.Reference Projects  
.Product Archive  
.Contact  
.Warranty Conditions  
.Counterfeit Warning  
.Service Documents  
.Frequency Management Program  
.Setup Guides  
.New Press Releases  
.Press Archive  
.Press Contact  
.Press Download  
.The Company  
.Milestones  
.Management Systems  
.Head Office  
.International Distributors  
.Platinum Lounge  
.Public Lounge  
.Live Club Lounge  
 
 
Hizmetlerimiz

Endüstriyel Atık Sular

picture

Son yasal düzenlemeler ile birlikte, gerek ülkemizde, gerekse de dünyada, endüstriyel atık su normları, çevresel kaygılar nedeni ile haklı olarak daha zorlu hale getirilmiş, bu nedenle de atık su sistemleri ve atık su ıslah ve geri kazanım kimyasalları daha da önemli hale gelmiştir.
Solenis™ tarafından geliştirilen yüksek ve zorlu çalışma standartlarına sahip olan kimyasallarımız ve yeterli tecrübeye sahip takımımız ile, gelişmiş teknolojimiz sayesinde, atık suları yeniden kazandırmaya (geri kullanım) ve atık suları, normlara uygun hale getirerek, doğaya salabilecek şekilde, zararsız hale getirmeye hazır programlarımız ve çalışmalarımız mevcuttur.
Özellikle, gıda prosesleri endüstrilerinden, petrokimya endüstrilerinden, demir-çelik endüstrilerinden, boya endüstrilerinden, vs. çıkan atık sular ile ilgili olarak; türbiditenin giderilmesi, kokunun uzaklaştırılması, renk giderilmesi, kompleks-nonkompleks ağır metallerin tutulması, emulsiyon kırılımı, kömür-tufal vs gibi katıların çöktürülmesi, çamur ayrıştırılması, yağ ayrıştırılması vs. gibi zorlu birçok işlemleri, oldukça rahat ve ekonomik bir şekilde gerçekleştirebilen, ar-ge laboratuarlarımızda sürekli geliştirilen kimyasallarımız mevcuttur.
. Organik koagülantlar
. Koku gidericiler
. Metal çöktürücüler
. Emülsiyon kırıcılar
. Katı ayrıştırıcılar
. Susuzlaştırıcılar

Kazan, soğutma ve Endüstriyel Temizlikler

Buhar kazanları, açık ve kapalı çevrim soğutma sistemlerinde kimyasal şartlandırma eksikliğinden kaynaklanan birikintiler oluşabilir. Isı transfer yüzeylerinde oluşan bu birikintiler sistemde verim kaybına neden olurlar. Sistem, içerdiği metalurjisi de göz önüne alınarak SOLENIS patentli cleaner serisi ürünler ile takviye edilmiş kimyasallar ile temizlenerek, malzemelerin ekonomik ömrü uzatılır ve verim artışı sağlanır.







© 2009 Aldebaran Kimyasal Ltd Şti. Tüm hakları saklıdır.Artova Tanıtım